Kategoriler

Kirpik Botoksu

Kirpik keratin lifting uygulamasında yakaladığımız başarıdan sonra şimdi kirpik botox’unu keşfettik. Öncelikle kirpik botox’u tek başına yapılabilen bir uygulama değildir, kirpik keratin lifting bakımına ek olarak geliştirilmiştir ve Türkiye’ye ilk olarak Tırnak Butik getirmiştir.

Kirpik keratin lifting uygulamasına ek olarak gelişen kirpik botox’unu asıl amacı kirpik tanelerini 3 kat kalınlaştırmak daha açıklayıcı olması için bu uygulamayı soru cevaplarla açıkladık…

 

Kirpik botox’u nedir?

Türkiye’de bir ilk olan ‘Kirpik Botoks’ uygulaması ile mükemmel yoğun ve dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

 

Kirpik botox’u uygulaması nasıl yapılıyor?

Altı etapta gerçekleşen kirpik botox’unun ilk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılıyor, ikinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılıyor, üçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği veriliyor, dördüncü aşamasında pigmentlerle rimel görüntüsü veriliyor, beşinci aşamada ise botoks kolajen ile kirpikler kalınlaştırılıyor ve son aşamadaysa kirpikler vitamin ile besleniyor.

 

Uygulamanın yapılış süresi nedir?

Uygulamanın yapılış süresi yaklaşık olarak bir saattir.

 

Kimler kirpik botox’u yaptırabilir?

Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Uzun, belirgin ve dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

 

Uygulama sonrası yapılması gerekenler nelerdir?

Sadece ilk 24 saat su yada makyaj malzemesi değmemesi gerekiyor. Bu süre geçtikten sonra kendi doğal kirpiklerinizi nasıl kullanıyorsanız yaptığımız uygulamada ek bir madde içermediği için aynı şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kirpik botox’u yaptırdıktan sonra ne kadar süre kullanılabilir?

Kullanım süresi 6-8 hafta kadar sürmektedir.

 

Kirpik botox’u uygulamasından sonra kirpikler deforme olur mu?

Kirpiklerde herhangi bir deforme olma durumu yaşanmamaktadır. Aksine Kirpik botox’u, lifting keratin bakımına ek bir madde olup içeriği; argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getiriyor. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü yapıyor.

 

Kirpik botox’una talepler ne şekilde?

Özellikle ipek kirpik kullanamayanlar ya da ipek kirpiğin doğal kirpiğe zarar verebileceği korkusunu yaşayanlar ya da doğallıktan yana olanlar için birebir uygulama talep ise bayanlar bu uygulamayla tanıştıkça hızla artıyor fakat memnuniyete gelirsek %90 üstü gibi iddialı bir oran verebiliriz.