Kategoriler

Kirpik Lifting Botox

Kirpik keratin lifting içeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir.  Bu uygulama kirpikleri daha güçlü ,daha uzun,daha kıvrık hale getirir doğal kirpiğinizi x2 kat daha uzun gösterir.

Ek madde kullanılmadan tamamen kendi doğal kirpiğinizin sahip olduğu görünüşü güçlendiren kirpik lifting uygulaması ortalama 1 saat sürmektedir

Beş etapta gerçekleşen ‘Kirpik Liftingi ’ nin ilk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılır

ikinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılır

üçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği verilir

dördüncü aşamasında pigmentlerle rimel görüntüsü verilir

beşinci aşamada ise kirpikler vitamin ile beslenir.

Kirpik lifting uygulamasına ek olarak yapılan Kirpik botoxu  tek başına yapılabilen bir uygulama değildir, kirpik keratin lifting bakımına ek olarak geliştirilmiştir ve Türkiye’ye ilk olarak Tırnak Butik getirmiştir.

Kirpik keratin lifting uygulamasına ek olarak gelişen kirpik botox’unu asıl amacı kirpik tanelerini 3 kat kalınlaştırmak ,ince telli kirpik yapısına sahip kişiler için daha hacimli bir sonuç almaktır.

 

Kirpik botox’u nedir?

Türkiye’de bir ilk olan ‘Kirpik Botoks’ uygulaması ile mükemmel yoğun ve dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

 

Kirpik botox’u uygulaması nasıl yapılıyor?

Yukarıda da belirtiğimiz uygulama aşamalarına ek olarak 5. aşamada uygulmaya Botox ekleniyor

 

Uygulamanın yapılış süresi nedir?

Uygulamanın yapılış süresi yaklaşık olarak bir saattir.

 

Kimler kirpik botox’u yaptırabilir?

Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Uzun, belirgin ve dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

 

Uygulama sonrası yapılması gerekenler nelerdir?

Sadece ilk 24 saat su yada makyaj malzemesi değmemesi gerekiyor. Bu süre geçtikten sonra kendi doğal kirpiklerinizi nasıl kullanıyorsanız yaptığımız uygulamada ek bir madde içermediği için aynı şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kirpik botox’u yaptırdıktan sonra ne kadar süre kullanılabilir?

Kullanım süresi 6-8 hafta kadar sürmektedir.

 

Kirpik botox’u uygulamasından sonra kirpikler deforme olur mu?

Kirpiklerde herhangi bir deforme olma durumu yaşanmamaktadır. Aksine Kirpik botox’u, lifting keratin bakımına ek bir madde olup içeriği; argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getiriyor. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü yapıyor.

 

Kirpik botox’una talepler ne şekilde?

Özellikle ipek kirpik kullanamayanlar ya da ipek kirpiğin doğal kirpiğe zarar verebileceği korkusunu yaşayanlar ya da doğallıktan yana olanlar için birebir uygulama talep ise bayanlar bu uygulamayla tanıştıkça hızla artıyor fakat memnuniyete gelirsek %90 üstü gibi iddialı bir oran verebiliriz.