Kirpik Botoxu şaşırtıyor!

 

Kirpik keratin lifting uygulamasında yakaladığımız başarıdan sonra şimdi kirpik botoxunu keşfettik. Kirpik keratin lifting uygulamasına ek olarak gelişen kirpik botoxunu asıl amacı kirpik tanelerini x3 kat kalınlaştırmak daha açıklayıcı olması için bu uygulmayı soru cevaplarla açıkladık..

Kirpik botoxu nedir?

Türkiye’de bir ilk olan ‘Kirpik Botoks’ uygulaması ile mükemmel yoğun ve dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

Kirpik botoxu uygulaması nasıl yapılıyor?

Altı etapta gerçekleşen ‘Kirpik Botoks’ nun ilk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılıyor, ikinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılıyor, üçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği veriliyor, dördüncü aşamasında pigmentlerle rimel görüntüsü veriliyor, beşinci aşamada ise botoks kolajen ile kirpikler kalınlaştırılıyor ve son aşamadaysa kirpikler vitamin ile besleniyor

Uygulamanın yapılış süresi nedir?

Uygulamanın yapılış süresi yaklaşık olarak bir saattir.

Kimler kirpik botoxu yaptırabilir?

Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Uzun,belirgin ve dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama sonrası yapılması gerekenler nelerdir?

Sadece ilk 24 saat su yada makyaj malzemesi değmemesi gerekiyor,bu süre geçtikten sonra kendi doğal kirpiklerinizi nasıl kullanıyorsanız yaptığımız uygulamada ek bir madde içermediği için aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Kirpik botoxu yaptırdıktan sonra ne kadar süre kullanılabilir?

Uygulama süresi 6-8 hafta kadar sürmektedir.

Kirpik botoxu uygulamasından sonra kirpikler deforme olur mu?

Kirpiklerde herhangi bir deforme olma durumu yaşanmamaktadır. Aksine Kirpik botoksu lifting keratin bakımına ek bir madde olup içeriği; argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getiriyor.  Bu uygulama kirpikleri daha güçlü yapıyor.

Kirpik botoxuna talepler ne şekilde?

Özellikle ipek kirpik kullanamayanlar yada ipek kirpiğin ,doğal kirpiğe zarar verebileceği korkusunu yaşayanlar yada doğallıktan yana olanlar için birebir bi uygulama talep ise bayanlar bu uygulamayla tanıştıkça hızla artıyor fakat memnuniyete gelirsek %90 üstü gibi iddalı bir oran verebiliriz