Hakkımızda

“Kişisel Bakımınız İçin Bizi Tercih Edin”

Tırnak Butik denilince akla sadece tırnak için hizmet veren bir işletme geliyor, aslında evet: İlk zamanlarda sadece tırnak üzerine hizmet veren küçük bir salonken, Türkiye’de sadece kuaförlerin içinde alelade yapılan manikür, pedikürler Ülkemize yeni yeni gelen protez tırnak uygulamaları için yerine tıpkı Avrupa ve Amerika’daki gibi sadece bu iş için özel şık ve keyifli bir salon dizayn edip aynı konsepti butik bir hizmet sunarak buraya taşımak istedik.İlgi çekici dekorumuz ve  işlem kalitelerimiz dikkat çekip gelişme yoluna girince sadece tırnakla yetinmeyip diğer hizmetleri de listelerimize ekledik.

Şimdi markamızın verdiği algı bizi yeni tanıyanlar için sadece tırnak hizmeti veriliyor gibi gözükse de ipek kirpik ve kalıcı makyajda da en iyi sıralara oturduk. Hele ki Türkiye’ye ilk kez getirdiğimiz kirpik lifting ve botox‘u ürünleri ve uygulamaları için gördüğümüz rağbet bizi inanılmaz mutlu etti, çünkü bizim amacımız en başından beri yaptığımız her işi, verdiğimiz her hizmeti iyi şekilde yapmak ve bütün yenilikleri takip edip sürekli kendimizi geliştirmek oldu.

Şu an hedeflediğimiz noktada olmaktan çok mutluyuz fakat biz ekip olarak sürekli gelişme isteğimizi hiçbir zaman durdurmadık.Türkiye’ye ilk kez getirdiğimiz birçok ürün ve uygulama bizi şimdiki yeni hedeflerimize sürükledi, yeni ürünler bulmak keşfetmekten, yeni uygulamalar geliştirmek bizim için çalışmadan öte bir zevk!Çalışma arkadaşlarımızı seçerken gösterdiğimiz özen ve her yeni çalışma arkadaşımızın hangi seviyede olursa olsun işe başlamadan önce zorunlu tutulduğu “TB’s ART” eğitiminden geçmesi sürekli aynı kalitede iş çıkarabilmemize sebeptir.

Salonlarımızın Beylikdüzü ve Bakırköy’de başlayan serüveni şimdi Nişantaşı ve Bağdat Caddesi olmak üzere  İSTANBUL’un iki yakasında bulunan iki profesyonel işletme olarak devam ediyor.. farklı şehirlerden hatta ülkelerden bizlere yazmanız, bizleri takip hatta ziyaret etmeniz inanılmaz bir mutluluk. .

Yeni uygulama ve teknikler, muntazam işçilik ve  üzerinde çalıştığımız sürprizlerimiz için takipte kalın.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart